Przejdź do treści

POMPY CIEPŁA

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Świadczymy wykonane na najwyższym poziomie usługi montażu: klimatyzacji, urządzeń chłodniczych, odzysków ciepłej wody i pomp ciepła oraz serwisowania sprzętu, co daje Państwu ich bezawaryjne działanie przez wiele lat. Najważniejszy jest dla nas optymalny dobór sprzętu, dopasowany do wymagań i potrzeb klienta, oraz dokładność, estetyka i solidność wykonania.

Na montowane przez nas urządzenia udzielamy gwarancji.
Korzystamy z najlepszego sprzętu wiodących producentów oraz stawiamy duży nacisk na zadowolenie naszych klientów. Za sprawą naszego doświadczenia i stałego śledzenia nowości technicznych na rynku klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i pomp ciepła gwarantujemy najwyższej jakości obsługę na każdym z etapów inwestycji.
Nasze wykonania cechuje niezawodność, wysoka estetyka i terminowość. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe umiejętności oraz zadowolone grono klientów, którzy zaufali nam w ciemno i nie żałują. Posiadamy wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty do wykonywania naszej pracy.

Jeżeli rozważacie Państwo montaż pompy ciepła w swoim domu lub firmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Doradztwo w zakresie wyboru urządzeń, audyt energetyczny budynku oraz wizja lokalna w miejscu planowanego montażu są bezpłatne. Gwarantujemy najlepszą ofertę i najwyższą jakość i staranność usług. Zaproponujemy rozwiązania dobrane do Państwa oczekiwań, solidne propozycje na lata i najnowsze rozwiązania technologiczne. Zaproponujemy kilka wiodących marek na które mamy autoryzację.


W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub pozostawienia wiadomości e-mail.

Pozdrawiamy serdecznie!