Przejdź do treści

POMPY CIEPŁA

Na montowane przez nas urządzenia udzielamy gwarancji. Korzystamy z najlepszego sprzętu wiodących producentów oraz stawiamy duży nacisk na zadowolenie naszych klientów. Za sprawą naszego doświadczenia i stałego śledzenia nowości technicznych na rynku klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i pomp ciepła gwarantujemy najwyższej jakości obsługę na każdym z etapów inwestycji. Nasze wykonania cechuje niezawodność, wysoka estetyka i terminowość. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe umiejętności oraz zadowolone grono klientów, którzy zaufali nam w ciemno i nie żałują. Posiadamy wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty do wykonywania naszej pracy.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Świadczymy wykonane na najwyższym poziomie usługi montażu: klimatyzacji, urządzeń chłodniczych, odzysków ciepłej wody i pomp ciepła oraz serwisowania sprzętu, co daje Państwu ich bezawaryjne działanie przez wiele lat. Najważniejszy jest dla nas optymalny dobór sprzętu, dopasowany do wymagań i potrzeb klienta, oraz dokładność, estetyka i solidność wykonania.

Jeżeli rozważacie Państwo montaż pompy ciepła w swoim domu lub firmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Doradztwo w zakresie wyboru urządzeń, audyt energetyczny budynku oraz wizja lokalna w miejscu planowanego montażu są bezpłatne. Gwarantujemy najlepszą ofertę i najwyższą jakość i staranność usług. Zaproponujemy rozwiązania dobrane do Państwa oczekiwań, solidne propozycje na lata i najnowsze rozwiązania technologiczne. Zaproponujemy kilka wiodących marek na które mamy autoryzację.

Gruntowe Pompy Ciepła

Posiadamy w ofercie również pompę ciepła gruntową Softech o mocy do 10 kW pracującą w trybie on/off, która zapewnia wysoką wydajność grzewczą niezależnie od warunków pogodowych. Zajmujemy się produkcją tych pomp z powodzeniem od kilkunastu lat, sami je montujemy, uruchamiamy, w razie potrzeby serwisujemy i naprawiamy. Zbudowana z wysokiej jakości podzespołów znanych marek: wymienniki płytowe Swep, pompy wody Wilo, zawór Afriso, Sprężarka Copeland , polski sterownik Softech co zapewnia niezawodną pracę przez wiele lat.

Sterownik Softech to nasza myśl technologiczna, dopracowywana przez lata , która w dużej mierze odpowiada za zabezpieczenie spręzarki i parametrów pracy pompy ciepła.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do dyspozycji, zachęcamy do kontaktu. Poniżej kilka z naszych realizacji.