Przejdź do treści

KLIMATYZACJA

KLIMATYZACJA, CZYLI ZADBAJ O SIEBIE I SWOICH BLISKICH

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Świadczymy wykonane na najwyższym poziomie usługi montażu klimatyzacji oraz serwisowania sprzętu, co daje Państwu ich bezawaryjne działanie przez wiele lat.

Najważniejszy jest dla nas optymalny dobór sprzętu, dopasowany do wymagań i potrzeb klienta, oraz dokładność, estetyka i solidność wykonania.

Na montowane przez nas urządzenia udzielamy gwarancji.
Korzystamy z najlepszego sprzętu do klimatyzacji oraz stawiamy duży nacisk na zadowolenie klientów. Za sprawą doświadczenia i stałego śledzeniu nowości technicznych na rynku klimatyzacji i wentylacji gwarantujemy najwyższej jakości obsługę na każdym z etapów inwestycji.
Instalacje, które wykonujemy cechuje niezawodność, wysoka estetyka i terminowość. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe umiejętności oraz zadowolone grono klientów, którzy nam zaufali.

Posiadamy wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty do wykonywania naszej prac

Klimatyzacja do mieszkania

Przy poszukiwaniu klimatyzacji do mieszkania zastanawiamy się nad tym, co będzie najlepszym wyborem do naszej przestrzeni. Na szczęście nasza firma dba o to, żeby ten wybór nie był trudny dla naszych Klientów!

W zakresie naszych usług znajdą państwo: doradztwo i fachowe porady przy wyborze odpowiednich urządzeń oraz ich montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Jeżeli rozważacie Państwo montaż klimatyzacji w swoim domu lub firmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Doradztwo w zakresie wyboru urządzeń oraz wizja lokalna w miejscu planowanego montażu są bezpłatne. Gwarantujemy najlepszą ofertę i najwyższą jakość i staranność usług. Zaproponujemy rozwiązania dobrane do Państwa oczekiwań, solidne propozycje na lata i najnowsze rozwiązania technologiczne.

Klimatyzacja do domu

Klimatyzacja do domu to zdecydowanie komfort w upalne dni.

Jeżeli masz dość upałów i lubisz oddychać czystym powietrzem, to nadszedł czas na zamontowanie w swoim domu klimatyzacji.

Jego zalety są bardzo łatwe do zaobserwowania:

  • utrzymanie wybranej przez Ciebie temperatury,
  • oczyszczenie powietrza w danym pomieszczeniu,
  • utrzymanie wilgotności powietrza na stałym, komfortowym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Jak to darmowej?

Dokładnie tak! Zadzwoń do nas już teraz i umów się na bezpłatne konsultacje, a przedstawiciel przyjedzie do Twojego domu i pomoże Ci nie tylko w wyborze samego sprzętu, ale również optymalnego i estetycznego miejsca jego montażu. Doradzimy Ci we wszystkich aspektach dotyczących wyboru klimatyzacji mieszkania.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z pełną wyceną urządzeń wraz z ich montażem.

Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja pomieszczeń biurowych nie tylko utrzymuje odpowiednie parametry temperatury, zapewnia również komfort Tobie oraz poprawia wydajność pracy w upalne dni. Nie musisz się martwić koniecznością długotrwałych remontów czy innych tego typu przemeblowań, gdyż będzie to całkowicie zbędne! Wystarczy tylko zamontować odpowiedni klimatyzator w wybranym pomieszczeniu.

Korzyści dla użytkowników:

  1. niezależnie od temperatury na zewnątrz, w Twoim mieszkaniu panować będzie komfortowa temperatura,
  2. domownicy będą oddychać świeżym i czystym powietrzem o właściwej wilgotności, przefiltrowanym z bakterii i zanieczyszczeń – co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie,
  3. dzięki właściwemu przepływowi powietrza zaoszczędzisz spore sumy pieniędzy na ogrzewaniu poszczególnych pomieszczeń.

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

Zamówienie montażu klimatyzacji do mieszkania w naszej firmie jest przede wszystkim proste i wygodne. Po dokładnym przeanalizowaniu potrzeb Klienta wspólnie wybierzemy najlepszy system dla Ciebie. Po zakończeniu montażu dokładnie zweryfikujemy i przetestujemy pracę urządzeń, upewniając się, że wszystko działa tak, jak powinno.